O nás

Náš príbeh

Ponio sa zrodilo z túžby vytvárať kozmetiku, ktorá je nielen účinná, ale aj šetrná k našej planéte. Zakladateľka Ivana Zuzinová, ktorá pôvodne chcela byť programátorka, sa nakoniec rozhodla spojiť lásku k zvieratám a prírode s technickým zameraním pri výrobe prírodnej kozmetiky. Čo začalo ako malé experimentovanie v domácej kuchyni, prerástlo do úspešného slovenského startupu, ktorý dnes ponúka širokú škálu inovatívnych a ekologických produktov.

Naša misia

V Ponio sa snažíme prinášať kozmetiku, ktorá spája krásu, účinnosť a udržateľnosť. Veríme, že prírodné zložky môžu poskytovať vynikajúce výsledky bez toho, aby sme museli obetovať etické hodnoty. Našou misiou je vytvárať produkty, ktoré podporujú zdravie pokožky a vlasov, pričom minimalizujú negatívny dopad na životné prostredie.

Naše produkty

Šampúchy - tuhé šampóny - Naše tuhé šampóny, známe ako šampúchy, sú jedným z našich najobľúbenejších produktov. Sú koncentrované, bez vody a ideálne na cestovanie. Každý šampúch je formulovaný tak, aby riešil špecifické potreby rôznych typov vlasov a pokožky hlavy, od mastných vlasov po lupiny a citlivú pokožku.

Prírodné mydlá - Naše mydlá sú vyrábané tradičnou metódou za studena, čo zaručuje zachovanie výživných látok a prírodného glycerínu. Sú obohatené o rôzne prírodné oleje a extrakty, ktoré poskytujú jemnú, ale účinnú starostlivosť o pokožku.

Masážne kocky - Masážne kocky Ponio sú vyrobené z kakaového a bambuckého masla, ktoré sa pri kontakte s pokožkou ľahko roztápajú a poskytujú intenzívnu hydratáciu a výživu. Sú ideálne na relaxačné masáže alebo ako náhrada za tradičné telové mlieko.

Prírodné kondicionéry - Naše kondicionéry dodávajú vlasom potrebnú výživu a lesk, pričom sú formulované s použitím prírodných olejov a bylinných extraktov. Sú navrhnuté tak, aby uľahčovali rozčesávanie a podporovali zdravie vlasov.

Dezodoranty - Prírodné dezodoranty Ponio sú vytvorené bez škodlivých chemikálií a poskytujú spoľahlivú ochranu proti pachu. Sú dostupné v rôznych vôňach a balené v ekologických obaloch, čo prispieva k znižovaniu plastového odpadu.

Tyčinky na pery - Ponúkame tiež prírodné tyčinky na pery, ktoré zabezpečujú intenzívnu hydratáciu a ochranu. Sú obohatené o prírodné oleje a vosky, ktoré udržujú pery mäkké a zdravé.

Pleťová starostlivosť - V našom sortimente nájdete aj pleťové krémy, ktoré kombinujú prírodné zložky s vedeckými inováciami na podporu zdravého vzhľadu pokožky. Produkty ako "healthy aging" pleťový krém sú navrhnuté tak, aby zlepšovali elasticitu a hydratáciu pleti.

Naše hodnoty

  • Udržateľnosť - Veríme, že každý malý krok smerom k udržateľnosti má veľký význam. Naše obaly sú recyklovateľné a kompostovateľné, a všetky naše výrobné procesy sú navrhnuté s ohľadom na minimalizáciu ekologickej stopy.

  • Etika - Všetky naše produkty sú 100% vegánske a certifikované Vegan Society. Nepoužívame žiadne živočíšne zložky a netestujeme na zvieratách. Etika je pre nás rovnako dôležitá ako účinnosť našich produktov.

  • Transparentnosť - Chceme, aby naši zákazníci presne vedeli, čo používajú. Poskytujeme jasné a detailné informácie o všetkých našich produktoch a ich zložkách, pretože veríme, že informovaný zákazník je spokojný zákazník.

Naša vízia

Ponio je viac než len kozmetická značka; je to spôsob, ako pristupovať k životu s ohľadom na prírodu a našu planétu. Našou víziou je vytvárať produkty, ktoré prinášajú krásu a zdravie bez kompromisov v oblasti etiky a udržateľnosti.

Výpredaj

Nedostupné

Vypredané

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods

Slovensky