Kontakty

 Ponio linka:

+421 948 064 027

- obvykle v prac. dňoch od 8.00 do 16.00

- otázky k Vašej objednávke vyriešime priamo a rýchlejšie ako mailom - zmena objednávky (doplnenie produktov, zmena adresy alebo spôsobu doručenia), informácie o stave objednávky, doplňujúce informácie k objednávke, reklamácie (TIP: poznačte si pred telefonátom číslo svojej objednávky, aby sme ju vedeli počas hovoru čo najrýchlejšie nájsť).

Mail:

obchod@ponio.sk

- správa objednávok: zmena objednávky (doplnenie produktov, zmena adresy alebo spôsobu doručenia), informácie o stave objednávky, doplňujúce informácie k objednávke, reklamácie.

- veľkoobchodné podmienky

ponio@ponio.sk

- technické a špecifické produktové informácie, neštandardné objednávky, podnety a pripomienky k produktom, technické pripomienky k webu.

Nech už si vyberiete akýkoľvek spôsob kontaktu, tešíme sa na Vás :-).

Osobný odber objednávok - Zvolen

Tovar objednaný cez ponio.sk si môžete vyzdvihnúť osobne vo Zvolene - vtedy je potrebné si zvoliť ako spôsob dopravy osobný odber. Tovar je nutné objednať vopred, aby sme ho stihli pripraviť (ideálne aspoň 48 hodín vopred, tesnejší termín s nami radšej odkomunkujte telefonicky).

Po zaevidovaní objednávky ju pripravíme na vyzdvihnutie a necháme odloženú v prevádzke Technik, s.r.o. na Neresníckej ulici č.1 (pod zámkom, veľký nápis TECHNIK viditeľný z mosta), na pokladni na prízemí. Pozor - GPS Vás podľa adresy nemusí záviesť správne - odporúčame do google maps zadať priamo Ponio, s.r.o. alebo Technik- stavba a bývanie:

 V prípade, že sa stratíte volajte rovno na túto pokladňu - +421 45/532 40 50.

Po pripravení zásielky Vás budeme informovať emailom - potom si zásielku môžete vyzdvihnúť  na Vaše meno v časoch:

PO-PIA: 7.00-17.00

SO: 8.00-12.00

sviatky: zatvorené

Platba objednávky je možná iba vopred. Zásielku je možné prevziať do 7 kalendárnych dní. Ak si chcete zásielku prevziať po dlhšej dobe, uveďte nám to prosím do poznámky k objednávke. Rovnako všetky ďalšie detaily k objednávke pripíšte do poznámky k objednávke alebo s nami odkomunikujte telefonicky na 0948064027, uľahčí nám to vybavenie objednávky k Vašej spokojnosti.

Výpredaj

Nedostupné

Vypredané

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods

Slovensky